درباره ما

درباره ما

چوب ترمو دارای خصوصیات منحصر به فردی می باشد که در اینجا به آنها اشاره می کنیم.

ثبات ابعادی و استحکام (Stability)

ترموود دارای استحکام و ثبات ابعادی بی نظیری می باشد این بدین معنا می باشد که این چوب در مقابل تغییر دما، رطوبت و شرایط جوی دچار تغییر در ابعاد، باد کردن و پیچ خوردن، تاب برداشتن و منقبض شدن نمی گردد. دلیل عدم ایجاد مشکلات مذکور تنها به دلیل پایین بودن رطوبت موجود در ترمووود می باشد.

تجربه و تخصص (Expertise)

ترموری بیش از ۱۵ سال تجربه در تولید چوب اصلاح شده با حرارت را دارا می باشد. فرآوری اصلاح حرارتی چوب، تکنولوژی پیشرو در صنعت چوب جهان می باشد. یکی از ویژگی های خاص و منحصر به فرد ترمووود تولید شده در کارخانجات کمپانی ترموری (Thermory) فرمول انحصاری اصلاح حرارتی می باشد که مختص و ویژه این کمپانی می باشد و همین امر آن را از دیگر برند ها متمایز ساخته است. ترمووود استونی به بیش از ۵۰ کشور جهان صادر شده است و دارای پروژه های اجرا شده ی بسیاری در این کشورها می باشد. کمپانی ترموری با انجام تحقیقات مستمر و پایدار و توسعه ی محصولات خود همواره در راستای پیشرفت و بهبود فعالیت نموده است.

دوام و ماندگاری (Durability)

همانطور که می دانید چوب هایی طبیعی بر اساس دوام و ماندگاری در طبقه بندی های مختلفی قرار می گیرند. چوب ترمو در کنار چوب های بسیار با دوام مانند چوب های استوایی قرار می گیرد. ترموی اش دارای دوام کلاس ۱ و ترمو پاین دارای دوام و استقامت کلاس ۲ می باشد